Arkadia
http://arkadia.hr/Forumnew/

Noviteti (1/100 i 1/144)
http://arkadia.hr/Forumnew/viewtopic.php?f=33&t=3778
Page 4 of 4

Author:  Likvor [ Tue Oct 23, 2012 4:34 pm ]
Post subject: 

meh

Author:  Likvor [ Mon Nov 12, 2012 6:27 am ]
Post subject: 

Early/mid war strikes on s Wittmannovim stugicem i oklopnjakom ruskim:

Image
Image

Author:  Likvor [ Sun Nov 18, 2012 7:27 pm ]
Post subject: 

Image[url][/url]

Author:  Likvor [ Sat Nov 24, 2012 12:27 am ]
Post subject: 

Dva review-a ne-FoW 15mm figurica:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ozSoH6mo98Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=x6IodbeYJ0A[/youtube]

pogledajte si i ostatak na ovom kanalu ima odliène stvari.

Author:  Likvor [ Thu Feb 14, 2013 5:16 pm ]
Post subject: 

heer46 izbacuje E-100 s Krupp i Ausführung B kupolama(za razliku od FiB koji ima maus kupolu):
Image
Image
Image

Author:  Likvor [ Wed May 15, 2013 6:15 am ]
Post subject: 

Image
Image
Image
Image

Author:  TIFUSAR [ Wed May 15, 2013 9:14 am ]
Post subject: 

lajk.

Author:  Likvor [ Thu May 16, 2013 7:30 am ]
Post subject: 

Jel zna netko u kojoj knjizi se nalazi kv-2?

Author:  Malleus Malleficarum [ Thu May 16, 2013 11:56 am ]
Post subject: 

KV-2 imas ili u FW106 Eastern Front ili u novoj FW402 Mid War

Author:  Likvor [ Wed Jun 26, 2013 4:47 pm ]
Post subject: 

Image
Image

Author:  Likvor [ Sun Dec 22, 2013 8:50 pm ]
Post subject: 

PSC napokon prešao na hero(barem mi se tako èini, da su više slièni BF modelima) modele:
Image

Author:  TomZG [ Mon Dec 23, 2013 6:54 am ]
Post subject: 

Ovi modeli izgledaju odlično. Uz sve modele tenkova koje su do sada izbacili još malo artiljerije i može se napraviti odlična LW lista.

Author:  Likvor [ Tue Jan 07, 2014 2:34 pm ]
Post subject: 

Image

samo neznam u kojoj knjizi za fow ima njegova pravila.

Author:  TomZG [ Mon Feb 10, 2014 9:08 am ]
Post subject: 

Malo WW2 aviona u mjerilu 1/100.

http://www.victrixlimited.com/news-125-4th-February-2014-Victrix-to-make-15mm-1100th-scale-aircraft

Image

Page 4 of 4 All times are UTC + 1 hour
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/