Arkadia

Forum Udruge stolno strateskih igara \"Arkadia\"
It is currently Thu Nov 21, 2019 7:56 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: FoW - nagradna igra
PostPosted: Wed Jul 18, 2012 9:02 am 

Kao što sam već najavio, nagradna igra je krenula. Da ne kompliciram previše za prvi put, potrebno je poslati par fotografija nekog 1/100 WW2 vozila (nije nužno da je tenk) na moju e-mail adresu (tomislav.borosa@inet.hr). Kako bi izbjegli varanje, molim vas da vozilo fotkate sa svih strana (lijeva, desna, od naprijed i nazad, i od gore) i kako je predložio kolega Likvor, napravite fotku vozila pored kojeg ćete staviti kovanicu (kunu, ili neku drugu valutu koju koristite), papir sa imenom i prezimenom te nekom porukom. Potrebno je još napisati o kojem modelu vozila se radi, tko je proizvođač, a ako netko želi neka napiše i sa kojim bojama je radio, da li je koristio zračni kist i sl.

Nagradna igra traje do kraja ovog mjeseca. Svaki mjesec ću raditi jednu nagradnu igru. Tko je sada na godišnjem odmoru ili uskoro ide, ima šansu sljedeći mjesec
Sponzor je dućan Carta Magica, a nagrada je poklon bon u iznosu od 100,00 kn (oko 15 eura) koji se mora potrošiti u dućanu. Pobjednik može u tom iznosu odabrati nešto iz dućana, javi meni na mail, ja to uzmem i pošaljem preporučenom poštom.

Svi posjetitelji stranice mogu glasati i to od 01. do 05.08. nakon čega ću objaviti pobjednika, ali i kompletne rezultate glasanja. Potrebno je popuniti jedan obrazac (danas ću ga staviti) gdje ću tražiti ime i prezime osobe koja glasa i za što se glasa. Svatko može samo jednom glasati. Fotke vozila ću postavljati kako ih dobijem.

Sve ovo ću večeras staviti na stranicu http://tomzg.webplus.net/index.html

Pozdrav i šaljite fotke

tomislav

Profile  

Post subject: Re: FoW - nagradna igra
PostPosted: Thu Jul 26, 2012 7:52 am 

Za sada imam samo dvije prijave. Nije više tako vruće pa vas molim da se malo potrudite i pošaljete fotke za nagradnu igru.

hvala

TomZG wrote:
Kao što sam već najavio, nagradna igra je krenula. Da ne kompliciram previše za prvi put, potrebno je poslati par fotografija nekog 1/100 WW2 vozila (nije nužno da je tenk) na moju e-mail adresu (tomislav.borosa@inet.hr). Kako bi izbjegli varanje, molim vas da vozilo fotkate sa svih strana (lijeva, desna, od naprijed i nazad, i od gore) i kako je predložio kolega Likvor, napravite fotku vozila pored kojeg ćete staviti kovanicu (kunu, ili neku drugu valutu koju koristite), papir sa imenom i prezimenom te nekom porukom. Potrebno je još napisati o kojem modelu vozila se radi, tko je proizvođač, a ako netko želi neka napiše i sa kojim bojama je radio, da li je koristio zračni kist i sl.

Nagradna igra traje do kraja ovog mjeseca. Svaki mjesec ću raditi jednu nagradnu igru. Tko je sada na godišnjem odmoru ili uskoro ide, ima šansu sljedeći mjesec
Sponzor je dućan Carta Magica, a nagrada je poklon bon u iznosu od 100,00 kn (oko 15 eura) koji se mora potrošiti u dućanu. Pobjednik može u tom iznosu odabrati nešto iz dućana, javi meni na mail, ja to uzmem i pošaljem preporučenom poštom.

Svi posjetitelji stranice mogu glasati i to od 01. do 05.08. nakon čega ću objaviti pobjednika, ali i kompletne rezultate glasanja. Potrebno je popuniti jedan obrazac (danas ću ga staviti) gdje ću tražiti ime i prezime osobe koja glasa i za što se glasa. Svatko može samo jednom glasati. Fotke vozila ću postavljati kako ih dobijem.

Sve ovo ću večeras staviti na stranicu http://tomzg.webplus.net/index.html

Pozdrav i šaljite fotke

tomislav

Profile  

Post subject: Re: FoW - nagradna igra
PostPosted: Wed Aug 01, 2012 7:38 am 

Ne primam više prijave za nagradnu igru, za 7. mjesec, međutim nitko vas ne sprečava da glasate za najbolje obojano vozilo.

hvala

[quote="TomZG"]Za sada imam samo dvije prijave. Nije više tako vruće pa vas molim da se malo potrudite i pošaljete fotke za nagradnu igru.

hvala

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Aug 06, 2012 6:14 pm 

Glasanje se produžuje za dva tjedna, dok se Tom ne vrati s Bahama.
http://tomzg.webplus.net/nagradnaigra.html

Profile  

Post subject:
PostPosted: Mon Aug 20, 2012 5:18 am 

Nagradna igra je napokon završena. Rezultati su objavljeni na stranici. Zahvaljujem svima koji su sudjelovali i svima koji su glasali.

tomislav

TIFUSAR wrote:
Glasanje se produžuje za dva tjedna, dok se Tom ne vrati s Bahama.
http://tomzg.webplus.net/nagradnaigra.html

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 22, 2012 9:44 pm 

Glasanjem ste automatski sudjelovali u nagradnoj igri. Izvučen je dobitnik...

[quote="TomZG"]Nagradna igra je napokon završena. Rezultati su objavljeni na stranici. Zahvaljujem svima koji su sudjelovali i svima koji su glasali.

tomislav

Profile  

Post subject:
PostPosted: Wed Aug 22, 2012 10:54 pm 

Moja skromna zahvala organizatoru.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour