Arkadia

Forum Udruge stolno strateskih igara \"Arkadia\"
It is currently Thu Nov 21, 2019 7:15 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
PostPosted: Tue Apr 16, 2013 7:48 am 

Pozdrav,

PDF časopis «Tom's Magazine» je gotov i objavljen. Možete ga skinuti sa ovih linkova:

Rapid Share:
http://rapidshare.com/files/2684015352/TM01.pdf

Dropbox:
https://www.dropbox.com/s/rmgep7x5ru69g4x/TM01.pdf

Da ne dužim previše, sve piše u časopisu. Iako je časopis prije objave pregledan, sada vidim par pogrešaka :(

Svaki komentar će pomoći pa se nemojte ustručavati. Nije bilo dovoljno vremena sve priloge urediti kako treba, ali ću si zato za sljedeći broj dati više vremena.

Pozivam sve zainteresirane da nam se pridruže. Šaljite slike svojih radova, a vjerujem da će u drugom broju biti i nagradna igra.

Ako vas nešto zanima, pišite: tomislav.borosa@inet.hr

Hvala

tomislav

Profile  

PostPosted: Fri May 03, 2013 11:30 am 

Pozdrav,

u drugi broj časopisa bih stavio neke vaše radove pa ako imate vremena šaljite na mail.
To bi išlo na dvije stranice, a ispod svake fotke bi pisalo što je na njoj i tko je bojao. Nije mi cilj objaviti samo najbolje obojane modele pa nemate izgovor da nešto i ne pošaljete.

Vjerujem da možete poslati po par fotki u roku 2, 3 tjedna, a time možete pomoći da časopis izgleda bolje. Ja ne mogu sam popuniti 50 stranica svaki drugi/treći mjesec.

hvala

tomislav

Profile  

PostPosted: Tue May 07, 2013 9:54 am 

Pozdrav,

Od drugog broja časopisa bih dodao jednu novu temu, bojanje nekog određenog tenka što većeg broja ljudi.

O čemu se radi? Ja sam odredio da će se u drugom broju obojati tenk T-34/76. Nije bitan model, proizvođač, nacionalne oznake i simboli… Od danas pa do kraja 5. mjeseca ja očekujem (tko želi sudjelovati) da mi pošaljete par slika modela koji ste obojali i par rečenica. Trebate napisati koji model ste obojali, koji je proizvođač, koje bojište i godina, kamuflaža, kratko opišite što ste radili, možda ste radili konverzije, itd.

Kako ne želim da otpadnu odlični bojači, neće se ocjenjivati bojanje. Ime svakog sudionika ja ću napisati na papirić i organizirat ću izvlačenje, a nagrada će biti simbolična. Ja ću nagradu poslati dobitniku adresu ma gdje vi bili, a ime dobitnika ću objaviti na forumu.

Molim vas da sudjelujete u što većem broju. I ja ću sudjelovati, ali moje ime neće biti na popisu za nagradnu igru.

Hvala još jednom

Slike šaljite na mail: tomislav.borosa@inet.hr

Sve vezano uz časopis ću objavljivati u ovom postu i neću otvarati druge teme.

Profile  

PostPosted: Mon May 13, 2013 8:17 am 

http://tomsmagazine.blogspot.com/

Ovo je samo korak dalje, nadam se na bolje…

Na blogu ću objavljivati priloge kako ih dobijem ili sam nešto napravim. Sigurno neću stavljati sve fotografije koje inače idu u časopis jer je glupo da se neke stvari dupliciraju. Ako netko ima svoju stranicu ili blog, onda ću samo objaviti informaciju o prilogu, staviti tekst i jednu fotografiju kao i link na stranicu, blog gdje se može vidjeti više.

Na blogu će biti i najave turnira, možda komentari na nove modele, nove knjige i slično…

Iako nisam mislio raditi blog, na to su me «nagovorili» članovi stranih foruma kojima će sada biti puno lakše samo kliknuti na prevođenje teksta, umjesto da kopiraju tekst iz PDF časopisa, pa ga urede i pripreme za prevođenje i tek onda dobiju članak za čitanje. Da ne spominjem da se PDF časopis prvo mora skinuti, a 86 Mb nije malo ako je veza slaba ili ako niste doma.

Vjerujem da će vam sada biti lakše komentirati određene priloge…

tomislav

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour